Edukacija djece u području zaštite i spašavanja

mt_gallery

U petak 4. travnja 2014. održano je predavanje djeci starije skupine s tematikom prirodnih katastrofe i nesreća te snaga zaštite i spašavanja. Djeca su se kroz prezentaciju upoznala s postupcima i radnjama u slučaju prirodnih i drugih nesreća, s jedinstvenim brojem žurne službe – 112 i njihovom ulogom (vatrogasci, policija, hitna pomoć, HGSS). Djeca su predavanja pratila s velikim interesom i pozornošću, a na kraju predavanja su djeci podijeljene bojanke. Aktivnosti su provedene u suradnji s javnom vatrogasnom postrojbom grada Slavonskog Broda.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content