Edukacija djece u području zaštite i spašavanja

mt_gallery

U petak 4. travnja 2014. održano je predavanje djeci starije skupine s tematikom prirodnih katastrofe i nesreća te snaga zaštite i spašavanja. Djeca su se kroz prezentaciju upoznala s postupcima i radnjama u slučaju prirodnih i drugih nesreća, s jedinstvenim brojem žurne službe – 112 i njihovom ulogom (vatrogasci, policija, hitna pomoć, HGSS). Djeca su predavanja pratila s velikim interesom i pozornošću, a na kraju predavanja su djeci podijeljene bojanke. Aktivnosti su provedene u suradnji s javnom vatrogasnom postrojbom grada Slavonskog Broda.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content