4. Dječji sajam

mt_gallery

U brodskoj Tvrdjavi 14. svibnja 2014. godine održan je 4. Dječji sajam, na kojem je prisustvovala i ustanova Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod. Svečanost su upriličila djeca starijih skupina vrtića ˝Kosjenka˝, ˝Hlapić˝ i ˝Trnoružica˝. Vrtić ˝Kosjenka˝ predstavio se s točkom ˝Brođani˝, ˝Hlapić˝ s točkom˝ Nema problema˝ i ˝Trnoružica s točkom ˝Dječaci i djevojčice˝. Na kraju Dječjeg sajma odgojiteljicama vrtića su podijeljene zahvalnice za prisustvovanje.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

8. Dječji sajam

Dana 16. rujna 2018. godine održan je 8. Dječji sajam u brodskoj Tvrđavi na kojem je prisustvovala i ustanova Dječji

mt_gallery

7. Dječji sajam

Dječji sajam održan je tradicionalno u Tvrđavi 17. rujna 2017. godine  na kojem je prisustvovao i Dječji vrtić Ivana Brlić

mt_gallery

6. Dječji sajam

Tradicionalno u brodskoj Tvrđavi 19. rujna 2016. godine održan je 6. Dječji sajam, na kojem je prisustvovao i Dječji vrtić

mt_gallery

5. Dječji sajam

U brodskoj Tvrđavi 20. rujna 2015. godine održan je 5. Dječji sajam, na kojem je prisustvovao i Dječji vrtić Ivana

Skip to content