6. Dječji sajam

mt_gallery

Tradicionalno u brodskoj Tvrđavi 19. rujna 2016. godine održan je 6. Dječji sajam, na kojem je prisustvovao i Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod. Na svečanom otvaranju sudjelovale su skupine vrtića ”Stribor” s točkom “Mi smo djeca malena”, voditeljice Marija Orlović i Mira Lekić, vrtić ”Radost” s točkom “Loptica”, voditeljice Ruzmira Bulatović i Apolonija Boras, vrtić ”Kosjenka” s točkom “Medo bere jagode”, voditeljice Mira Krajna i Alma Smaić i vrtić ”Pčelica” s točkom “Buba-Mara”, voditeljice Mirjana Katalinić i Marica Brkić. Svi vrtići predstavili su se cjelodnevnim izložbenim programom te na taj način obogatili ovogodišnji Dječji sajam. Dječji sajam otvorio je i pozdravio gradonačelnik, gospodin Mirko Duspara, dr.med. i djeca iz vrtića Radost.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

8. Dječji sajam

Dana 16. rujna 2018. godine održan je 8. Dječji sajam u brodskoj Tvrđavi na kojem je prisustvovala i ustanova Dječji

mt_gallery

7. Dječji sajam

Dječji sajam održan je tradicionalno u Tvrđavi 17. rujna 2017. godine  na kojem je prisustvovao i Dječji vrtić Ivana Brlić

mt_gallery

4. Dječji sajam

U brodskoj Tvrdjavi 14. svibnja 2014. godine održan je 4. Dječji sajam, na kojem je prisustvovala i ustanova Dječji vrtić

mt_gallery

5. Dječji sajam

U brodskoj Tvrđavi 20. rujna 2015. godine održan je 5. Dječji sajam, na kojem je prisustvovao i Dječji vrtić Ivana

mt_gallery

Treći Dječji sajam

U nedjelju, 15. svibnja 2013. godine, u brodskoj Tvrđavi održala se tradicionalna gradska manifestacija Dječji sajam na kojoj je prisustvovala

mt_gallery

Dječji sajam

Djeca iz vrtića ˝Pčelica˝, ˝Trnoružica˝,˝ Ivančica˝ i ˝Kosjenka˝  obilježila su prigodnim programom drugi Dječji sajam, održan 16. rujna 2012. godine u

Skip to content