20. Dječji Katarinski sajam

mt_gallery

U sklopu tradicionalnog 20. Katarinskog sajma koji se održava svake godine, 19. studenog 2015. održan je Dječji Katarinski sajam u dvorani ”Vijuš”. Djeca i odgojiteljice Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod pripremili su prodajnu izložbu i izložili svoje rukotvorine mnogobrojnim posjetiteljima koji su ih mogli kupiti po simboličnoj cijeni. Na sajmu je osim ”starih” devet podružnica po prvi puta sudjelovao i novootvoreni vrtić Tintilinić.mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

22. Katarinski sajam

U sklopu 22. Katarinskog sajma održan je i Dječji Katarinski sajam, u dvorani Vijuš, u vremenu od 16:30 do 18:30.

mt_gallery

19. Katarinski sajam

U sklopu 19. Katarinskog sajma, održan je i Dječji Katarinski sajam 20. studenog 2014. u dvorani Vijuš. Sajmu su kao

Skip to content