Akcija ˝Volonteri u parku˝

mt_gallery

U sklopu nacionalnog programa ˝Živjeti zdravo˝, u organizaciji Ministarstva zdravlja, HZJZ i ZJZ Brodsko-posavske županije, vrtići Hlapić i Radost su sudjelovali u projektu ˝Volonteri u parku˝, kojime se promiču zdravi stilovi života, prosocijalno ponašanje te očuvanje životne okoline među djecom, mladima i odraslima u zajednici. Aktivnosti animacije, tjelesne aktivnosti i druženja provodile su odgojiteljice zajedno s djecom i roditeljima pri čemu se  uvažavala važnost zaštite okoliša i prirode, što uključuje i podizanje razine svijesti o osobnoj odgovornosti u očuvanju okoliša i prirode.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Preventivni programi

Preventivni programi u predškolskoj dobi ne ograničavaju se samo na razini odgojno-obrazovne djelatnosti u predškolskoj ustanovi, već se konceptualnim modelom

Skip to content