Dan dijabetesa

mt_gallery

U vrtiću “Pčelica”, 14. studenog 2016.,  održana je edukativna radionica povodom Svjetskog dana dijabetesa kojoj su prisustvovali Igor Ivić-Hofman, dr.med., zdravstvena voditeljica Ana Jarić i medicinska sestra Maja Bubalo. Nakon uvodne scenske igre i video sadržaja djeca su sudjelovala u različitim aktivnostima likovnog, spoznajnog, taktilnog, orijentacijskog i glazbenog sadržaja.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content