Organizirani posjet roditelja u skupini

mt_gallery

U starijoj I skupini organizirali smo posjet roditelja – karate trenera Antuna Štelcara koji nas je upoznao s ovom borilačkom vještinom koja se koristi u svrhu samoobrane. Zajedno s mladim karatistima djeca su ponavljala osnovne tehnike pravilnog stava, udaraca i blokova. Upoznali su se s opremom, bojama karate pojaseva, izgovorom japanskih riječi, njihovom značenju i korištenju. Ovaj trening djecu je potaknuo na uključivanje i bavljenje različitim sportovima te razvijanju zdravih životnih navika.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content