Organizirani posjet roditelja u skupini

mt_gallery

U starijoj I skupini organizirali smo posjet roditelja – karate trenera Antuna Štelcara koji nas je upoznao s ovom borilačkom vještinom koja se koristi u svrhu samoobrane. Zajedno s mladim karatistima djeca su ponavljala osnovne tehnike pravilnog stava, udaraca i blokova. Upoznali su se s opremom, bojama karate pojaseva, izgovorom japanskih riječi, njihovom značenju i korištenju. Ovaj trening djecu je potaknuo na uključivanje i bavljenje različitim sportovima te razvijanju zdravih životnih navika.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content