Ogledno predavanje

mt_gallery

Studenti izvanrednog Sveučilišnog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja prisustvovali su u vrtiću „Pčelica˝ oglednom predavanju na temu „Zubić vila˝ kojem je cilj bio upoznati djecu o važnosti higijene zubi i usta. Priključili su se djeci u različitim igrama i aktivnostima i tako upoznali sa skupinom u kojoj će odrađivati praktični rad iz kolegija „Integrirani predškolski kurikulum˝.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content