Božićno vrijeme u Pčelici

mt_gallery

Kao i svake godine tako je i ove božićno vrijeme u našem vrtiću bilo ispunjeno mnoštvom aktivnosti. Djeca su uz zvuk božićnih pjesmama stvarala kreativne radove i ukrase, vješto manipulirali ukrasima za bor, umotavali kutijice u najljepše darove, pravili božićne kolače i kroz sve to spoznavali što je Božić i vrijeme koje ga obilježava.
Na Božićnim radionicama unutar svojih skupina kvalitetno su proveli vrijeme sa svojim roditeljima što za njih ima jedan poseban doživljaj.
Pripremili smo i Božićnu priredbu za roditelje u prijepodnevnim satima kako bi se svaka skupina predstavila ponekim prigodnim stihom, pjesmom, scenskim prikazom i kako bi kao jedna velika obitelj otpjevali svima dobro poznate božićne pjesme.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content