Božićno vrijeme u Pčelici

mt_gallery

Kao i svake godine tako je i ove božićno vrijeme u našem vrtiću bilo ispunjeno mnoštvom aktivnosti. Djeca su uz zvuk božićnih pjesmama stvarala kreativne radove i ukrase, vješto manipulirali ukrasima za bor, umotavali kutijice u najljepše darove, pravili božićne kolače i kroz sve to spoznavali što je Božić i vrijeme koje ga obilježava.
Na Božićnim radionicama unutar svojih skupina kvalitetno su proveli vrijeme sa svojim roditeljima što za njih ima jedan poseban doživljaj.
Pripremili smo i Božićnu priredbu za roditelje u prijepodnevnim satima kako bi se svaka skupina predstavila ponekim prigodnim stihom, pjesmom, scenskim prikazom i kako bi kao jedna velika obitelj otpjevali svima dobro poznate božićne pjesme.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content