Dan Europe

mt_gallery

Djeca srednje i starije skupine DV “Pčelica” 9. svibnja prisustvovala su otvorenju izložbe povodom Dana Europe u atriju Spomen-doma Dragutina Tadijanovića. Pročitani su i nagrađeni najbolji u likovnim i literarnim radovima na tu temu. Nakon uvodnog djela i kratkog programa djeca su mogla pogledati radove ali i pokazati svoju kreativnost ispred Spomen-doma gdje su im bili ponuđeni papiri i flomasteri.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content