Dan Europe

mt_gallery

Djeca srednje i starije skupine DV “Pčelica” 9. svibnja prisustvovala su otvorenju izložbe povodom Dana Europe u atriju Spomen-doma Dragutina Tadijanovića. Pročitani su i nagrađeni najbolji u likovnim i literarnim radovima na tu temu. Nakon uvodnog djela i kratkog programa djeca su mogla pogledati radove ali i pokazati svoju kreativnost ispred Spomen-doma gdje su im bili ponuđeni papiri i flomasteri.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content