Interaktivne radionice povodom Međunarodnog dana dijabetesa

mt_gallery

Povodom Međunarodnog dana dijabetesa, u ustanovi Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održat će se interaktivne radionice s djecom u suradnji s odgojiteljicama, patronažnom službom Doma zdravlja i zdravstvenim voditeljicama vrtića, a u sklopu projekta Živjeti zdravo.

Prva radionica održana je 12. studenog 2018. godine u DV Pčelica u suradnji s patronažnom sestrom Nadom Bukvić. Djeca su kroz interaktivnu priču Slatka Ana upoznala osnove dijabetesa, načine liječenja, načine mjerenja šećera u krvi te o pravilima zdrave prehrane na djeci prikladan način. Kroz radionicu održale su se različite likovno-spoznajne, likovno-istraživačke, spoznajno-manipulativne, spoznajno-perceptivne, matematičke, radno-praktične, tjelesne i glazbene aktivnosti.

Sljedeće radionice održat će se 15. i 16. studenog u DV Seka i Braco i DV Trnoružica.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content