Interaktivne radionice povodom Međunarodnog dana dijabetesa

mt_gallery

Povodom Međunarodnog dana dijabetesa, u ustanovi Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održat će se interaktivne radionice s djecom u suradnji s odgojiteljicama, patronažnom službom Doma zdravlja i zdravstvenim voditeljicama vrtića, a u sklopu projekta Živjeti zdravo.

Prva radionica održana je 12. studenog 2018. godine u DV Pčelica u suradnji s patronažnom sestrom Nadom Bukvić. Djeca su kroz interaktivnu priču Slatka Ana upoznala osnove dijabetesa, načine liječenja, načine mjerenja šećera u krvi te o pravilima zdrave prehrane na djeci prikladan način. Kroz radionicu održale su se različite likovno-spoznajne, likovno-istraživačke, spoznajno-manipulativne, spoznajno-perceptivne, matematičke, radno-praktične, tjelesne i glazbene aktivnosti.

Sljedeće radionice održat će se 15. i 16. studenog u DV Seka i Braco i DV Trnoružica.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content