Galerokaz

mt_gallery

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i lutkarskih vještina u muzejsku edukaciju Galerije Ružić po modelu sudioničkog upravljanja javnog i civilnog partnerstva.
Do sada se održalo šest radionica srijedom prijepodne u muzejskom prostoru Galerije Ružić. Kroz svaku radionicu djeca su širila i obogaćivala znanja i spoznaje, kreativno se izražavala, upoznala nove didaktičke materijale što je bio snažan poticaj za aktivnosti i teme koje su se prenijele i nastavile u vrtićkom okruženju.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content