Aktivnosti u veljači

mt_gallery

U mjesecu veljači djeca u jaslicama su se zabavila upoznavanjem prometa te su provodila aktivnosti vožnje automobila na tepih cesti te bojanje kotačima automobila. Starija jaslična skupina nastavila je sa zdravom hranom, kod njih su se pravile voćne salate i voćni kolače te su posadili različito povrće za koje će se brinuti. U mlađoj mješovitoj skupini djeca su radila na projektu „Lutka” . Tako je njihova lutka išla kod doktora, kupali su je i spremali, svakodnevno se igrali s njom i saznali što sve lutka može. Mlađa skupina je dobila nove informacije o životu ptica. Istraživali su ptice i njihova staništa, igrali memory s karticama ptica te naučili mnoge nove vrste ptica. Djeca srednje skupine su istraživala ljudsko tijelo, posebno im je bio zanimljiv krvožilni sustav. Za to vrijeme starija skupina je učila igrati šah, izrađivali su figure, pravili šahovnicu te su ih posjetili atletičari iz kluba Marsonija u sklopu projekta „Vježbajmo zajedno”. U vrtiću je obilježeno i Valentinovo, kad su djeca pokazivala simpatije jedni prema drugima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content