Mala škola nogometa

mt_gallery

Laganom šetnjom, starija skupina uputila se prema stadionu NK Borac iz Podvinja s ciljem upoznavanja mogućnosti bavljenja sportom u svom mjestu te zdravstvenom dobrobiti za djecu. Dočekali su nas treneri koji su nas poučili da nogometni klub nije samo ‘utakmica’, već je to puno više od toga. Upoznali su nas sa povijesti nogometa u klubu i u našem kraju, s nagradama i trofejima, klupskim prostorijama, opremom nogometaša, treninzima.
Adrianov tata, gdin. Igor Lončarić, trener je juniorske ekipe kluba i odradio je s djecom juniorski trening prilagođen dobi i psihofizičkim osobinama. Nakon treninga, klub je za djecu pripremio osvježenje uz grickalice i sokove što je sve skupa pridonijelo velikom uzbuđenju i oduševljenju kod djece.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Predstava Tunja

  Veliku radost u naš vrtić unijela je Kazališna družina „Ivana Brlić Mažuranić“ svojim posjetom i predstavom „Tunja“ u režiji

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

Skip to content