DOBRO NAM DOŠLI!

mt_gallery

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog i uređenog vrtića. Vrtić je zablistao u novom ruhu. Radujemo se povratku! Djeci želimo puno sretnih trenutaka, igre, druženja i novih znanja u ovom prekrasnom, sigurnom, ugodnom i poticajnom okruženju. Svima nama neka boravak u vrtiću bude ugodan i plodonosan. Našim kolegicama iz vrtića Kosjenka, Stribor i Tintilinić, koje su nas ugostile dok je trajala obnova, veliko HVALA na besprijekornom gostoprimstvu, prihvaćanju, susretljivosti, zajedništvu i pažnji. Bili su domaćini, kolegice i prijatelji kakvi se samo mogu poželjeti. Po povratku, iskazali smo im dobrodošlicu ugostivši ih u našem ‘novom’ vrtiću te uz kavu, slane i slatke zalogajčiće proveli vrijeme u ugodnom druženju. Dobrodošlicu smo poželjeli i roditeljima prigodnim programom na vrtićkoj proslavi povodom useljenja. I tako, iz dana u dan, dok se svi zajedno prilagođavamo novom prostoru, silno nas vesele i naša bivša djeca i roditelji koji nas posjećuju s lijepim riječima i gestama, oduševljeni izgledom vrtića te žaleći što su prerasli vrtićke dane.
Hvala svima i dobro nam došli!
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Predstava Tunja

  Veliku radost u naš vrtić unijela je Kazališna družina „Ivana Brlić Mažuranić“ svojim posjetom i predstavom „Tunja“ u režiji

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

mt_gallery

Mala škola nogometa

Laganom šetnjom, starija skupina uputila se prema stadionu NK Borac iz Podvinja s ciljem upoznavanja mogućnosti bavljenja sportom u svom

Skip to content