Jesenske aktivnosti

mt_gallery

Studeni je u vrtiću Hlapić protekao u pripremi za Katarinski sajam, obilježavanju mjeseca knjige te raznim aktivnostima vezanim u godišnje doba jesen. Djeca su tijekom listopada i studenog donosila razne slikovnice i priče u vrtić, svaki dan smo čitali ono što su donosili, djeca su također poklonila slikovnice vrtiću te smo njima nadopunili našu malu vrtićku knjižnicu. Djeca iz jaslica su se tek upoznavala s jeseni i obilježima koje ona donosi, dok su oni stariji samo ponovili ono sto su već i prije čuli te možda upamtili neku novu informaciju vezanu za to godišnje doba. Kroz razne likovne, glazbene i istaživačke aktivnosti prikazivali smo jesen. Kroz razne priče i stihove zamišljali smo jesen. Nakon radionica na kojima smo svi zajedno izrađivali predmete koje su na Katarinskom sajmu prodavala djeca starije i starije mještovite skipine započeli smo s aktivnostima vezanim uz blagdane koji nam dolaze. Prvi nam je bio Sveti Nikola te su djecu posjetili predstavnici iz gradske uprave i donijeli poklon od Svetog Nikole kojem su se djeca razveselila te im pokazali što su oni za njih pripremili stihovima i pjesama. I dalje nastavljamo s pripremom za nadolazeće blagdane.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content