Zima u Hlapiću

mt_gallery

Sa zimom u Hlapić su stigli blagdani i praznici, tako je u Hlapiću iza blagdana bio manji broj djece te su skupine bile spojene, čime su djeca imala priliku upoznati djecu iz drugih skupina i odgojiteljice. A tada je i zapadao prvi snijeg, nije ga bilo puno i nije se zadržao, ali je razveselio djecu te smo ga kroz razne aktivnosti pravili danima, djeca su zamišljala kako će ponovno padati te kako ćemo organizirati aktivnosti na snijegu. Slikali su snjegoviće, pravili grude od papira, snjegoviće od kartona, promatrali led, naučili pjesmice o zimi, snjegoviću, zeki i potočiću, a snijeg nije ponovno zapadao. Nakon povratka djece i odgojitelja u vrtić, došao nam je i svećenik kako bi blagoslovio djecu i odgojitelje, stručne suradnike i osoblje vrtića Hlapić. Djeca su ga dočekla i ispratila s pjesmom te im je svećenik podijelio svete sličice. Djeca su još u zimskom raspoloženju i isčekivanju poklada.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content