Hlapić u proljeće

mt_gallery

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i cvijeće. Djeca su radosna što mogu vrijeme provoditi u vrtićkom dvorištu. Kroz mnoge aktivnosti poželjeli smo dobrodošlicu proljeću. Djeca su kroz likovne aktivnosti prikazala buđenje prirode. Proljetnice si bile u vrtiću kako bi ih najmlađi upoznali, neki se po prvi puta sreli s njima, a stariji samo podsjetili koje proljetnice imamo i gdje ih možemo ponaći. S proljećem su se vratile ptice selice, kojih smo se prisjetili kroz priče i razne aktivnosti. Od svih aktivnosti koje planiramo i pripremamo najviše ih vesele one na dvorištu, starije skupine počele su uređivati ponovno dvorište vrtića cvijećem, također su započeli sa sadnjom začinskog i ljekovitog bilja koje nam je i jedan od projekta.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Sa zimom u Hlapić su stigli blagdani i praznici, tako je u Hlapiću iza blagdana bio manji broj djece te

Skip to content