Hlapić u proljeće

mt_gallery

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i cvijeće. Djeca su radosna što mogu vrijeme provoditi u vrtićkom dvorištu. Kroz mnoge aktivnosti poželjeli smo dobrodošlicu proljeću. Djeca su kroz likovne aktivnosti prikazala buđenje prirode. Proljetnice si bile u vrtiću kako bi ih najmlađi upoznali, neki se po prvi puta sreli s njima, a stariji samo podsjetili koje proljetnice imamo i gdje ih možemo ponaći. S proljećem su se vratile ptice selice, kojih smo se prisjetili kroz priče i razne aktivnosti. Od svih aktivnosti koje planiramo i pripremamo najviše ih vesele one na dvorištu, starije skupine počele su uređivati ponovno dvorište vrtića cvijećem, također su započeli sa sadnjom začinskog i ljekovitog bilja koje nam je i jedan od projekta.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content