Jesen u Hlapiću!

mt_gallery

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova. Djeca su putem do vrtića svakodnevno skupljala lišće, kestene i žireve koje smo prvo promatrali, a onda slikali i igrali se njima. Također smo obogatili centre prirodnim materijalima koje ćemo iskoristiti za izradu predmeta za Katarinski sajam. Isto tako smo obilježili dane zahvalnosti za plodove zemlje gdje su djeca u skupinama mijesila tijesto i pravila kruščiće i kiflice. Dok su jedni mijesili i pravili  kiflice i mafine, drugi su započeli s radom na projektu ˝Supervizirano četkanje zubi˝.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content