Jesen u Hlapiću!

mt_gallery

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova. Djeca su putem do vrtića svakodnevno skupljala lišće, kestene i žireve koje smo prvo promatrali, a onda slikali i igrali se njima. Također smo obogatili centre prirodnim materijalima koje ćemo iskoristiti za izradu predmeta za Katarinski sajam. Isto tako smo obilježili dane zahvalnosti za plodove zemlje gdje su djeca u skupinama mijesila tijesto i pravila kruščiće i kiflice. Dok su jedni mijesili i pravili  kiflice i mafine, drugi su započeli s radom na projektu ˝Supervizirano četkanje zubi˝.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Sa zimom u Hlapić su stigli blagdani i praznici, tako je u Hlapiću iza blagdana bio manji broj djece te

Skip to content