Posjet pomoćnog biskupa mons. dr. Đure Hranića

mt_gallery

U sklopu kanonske vizitacije župi Blaženog Alojzija Stepinca, mons. dr. Đuro Hranić, pomoćni biskup Đakovačko-osječke nadbiskupije, posjetio je djecu i djelatnike Dječjeg vrtića Hlapić u srijedu, 22.02.2012. Tom prilikom, djeca su pripremila glazbeno-scensku dramatizaciju priče Šuma Striborova, poznate brodske književnice Ivane Brlić- Mažuranić, čija djela se uspješno njeguju u našem vrtiću. Biskup je istaknuo, uz obitelj kao primarnu odgojiteljicu, važnost uloge i doprinosa predškolskog odgoja u odgoju djece, jer su djeca kao nepročitana knjiga i svatko od njih je jedna nova stranica koju treba pročitati, razumijeti, analizirati i otkriti. Vrijednom donacijom didaktičkog materijala iz područja vjerskog odgoja razveselio je djecu te svojim posjetom donio blagoslov koji nas potiče da ustrajemo sijući dobro sjeme i u teškim i u lijepim situacijama u životu.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content