Posjet pomoćnog biskupa mons. dr. Đure Hranića

mt_gallery

U sklopu kanonske vizitacije župi Blaženog Alojzija Stepinca, mons. dr. Đuro Hranić, pomoćni biskup Đakovačko-osječke nadbiskupije, posjetio je djecu i djelatnike Dječjeg vrtića Hlapić u srijedu, 22.02.2012. Tom prilikom, djeca su pripremila glazbeno-scensku dramatizaciju priče Šuma Striborova, poznate brodske književnice Ivane Brlić- Mažuranić, čija djela se uspješno njeguju u našem vrtiću. Biskup je istaknuo, uz obitelj kao primarnu odgojiteljicu, važnost uloge i doprinosa predškolskog odgoja u odgoju djece, jer su djeca kao nepročitana knjiga i svatko od njih je jedna nova stranica koju treba pročitati, razumijeti, analizirati i otkriti. Vrijednom donacijom didaktičkog materijala iz područja vjerskog odgoja razveselio je djecu te svojim posjetom donio blagoslov koji nas potiče da ustrajemo sijući dobro sjeme i u teškim i u lijepim situacijama u životu.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content