Svijet bajki

mt_gallery

Povodom obilježavanja Dana Ivane Brlić-Mažuranić, 18. travnja 2012. u vrtiću Hlapić proveden je program otvorenih vrata vrtića. U sklopu projekta Šeširijada u prijepodnevnim satima održane su likovno- kreativne radionice izrade šešira u suradnji s gospodinom Željkom Čavčićem, izložba šešira te izložba likovnih radova djece na temu šešira. Studenti Dramske akademije iz Osijeka , svojom izvedbom predstave ” Snjeguljica i sedam patuljaka ” razveselili su i velike i male.
Program je nastavljen i u poslijepodnevnim satima pričaonicom- Šuma Striborova te likovno- kreativnom radionicom.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content