Susret

mt_gallery

U vrtiću ˝Hlapić˝ organiziran je susret s pomoćnim biskupom mons. Đurom Hranićem i voditeljicom Katehetskog ureda u vezi provedbe programa Vjerskog odgoja u predškolskim ustanovama. Susretu su nazočili ravnateljica Zorana Butorac, prof.,  pedagoginja Dubravka Vlaisavljević, prof.  i odgojiteljice s dodatnom edukacijom iz Vjerskog odgoja. Program Vjerskog odgoja, u skladu s ciljevima predškolskog odgoja, njeguje i razvija religioznu dimenziju djeteta, osposobljavajući ga, primjereno njegovoj dobi, za otkrivanje, prihvaćanje i življenje autentičnih vrednota Evanđelja.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content