Susret

mt_gallery

U vrtiću ˝Hlapić˝ organiziran je susret s pomoćnim biskupom mons. Đurom Hranićem i voditeljicom Katehetskog ureda u vezi provedbe programa Vjerskog odgoja u predškolskim ustanovama. Susretu su nazočili ravnateljica Zorana Butorac, prof.,  pedagoginja Dubravka Vlaisavljević, prof.  i odgojiteljice s dodatnom edukacijom iz Vjerskog odgoja. Program Vjerskog odgoja, u skladu s ciljevima predškolskog odgoja, njeguje i razvija religioznu dimenziju djeteta, osposobljavajući ga, primjereno njegovoj dobi, za otkrivanje, prihvaćanje i življenje autentičnih vrednota Evanđelja.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content