Dani zahvalnosti za plodove zemlje

mt_gallery

Kao i svake godine, tako i ove pedagoške godine, u vrtiću ˝Maslačak˝potiću se svakodnevne aktivnosti kojima se razvija kod djece osjećaj pripadnosti skupini i vrtiću, a time se i razvija pozitivna slika o sebi. U vrtiću su prigodno obilježeni Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje kroz mnogobrojne aktivnosti koje su bile popraćene raznovrsnim sadržajima i poticajima. Djeca su kroz aktivnosti istraživala i manipulirala s različitim plodovima, prirodninama, tijestom i drugim pedagoški neoblikovanim materijalom, putem kojih se razvija senzibilitet za svijet oko sebe. Kroz takvu igru se ujedno razvijaju i pozitivna emotivna stanja, socijalizacija, a ujedno se potiče iskustveno učenje dodirom, vidom, sluhom, njuhom i okusom. Ove godine se u vrtiću provodi projekt ˝ Živjeti u skladu s prirodom˝, u čiju su realizaciju osim djece i odgojiteljica, uključeni i roditelji.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Predstava Tunja

  Veliku radost u naš vrtić unijela je Kazališna družina „Ivana Brlić Mažuranić“ svojim posjetom i predstavom „Tunja“ u režiji

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

Skip to content