U svijetu bajki

mt_gallery

Povodom mjeseca knjige, odgojiteljice dječjeg vrtića “Hlapić” uredile su prostore dječjeg vrtića u stilu najpoznatijih bajki za djecu ( Crvenkapica, Trnoružica, Pinokio, Petar Pan, Alisa u zemlji čudesa, Ivica i Marica..). Prostori su uređeni vrlo kreativno i privukli su veliku pažnju kod djece, ali i kod roditelja. U mnogim knjigama spomenuto je da bajke pozitivno utječu na djecu i to na njihov motorički razvoj, socio-emocionalni razvoj, razvoj govora te moralni razvoj. Kroz mjesec studeni odgojiteljice svakodnevno organiziraju aktivnosti s djecom  na temu bajki kako bi se što uspješnije i pozitivnije utjecalo na njihov cjelkokupni razvoj. Osmjeh na dječjim licima samo je dodatni poticaj i poziv na kontinuirano pomicanje granica u davanju maksimuma.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content