U svijetu bajki

mt_gallery

Povodom mjeseca knjige, odgojiteljice dječjeg vrtića “Hlapić” uredile su prostore dječjeg vrtića u stilu najpoznatijih bajki za djecu ( Crvenkapica, Trnoružica, Pinokio, Petar Pan, Alisa u zemlji čudesa, Ivica i Marica..). Prostori su uređeni vrlo kreativno i privukli su veliku pažnju kod djece, ali i kod roditelja. U mnogim knjigama spomenuto je da bajke pozitivno utječu na djecu i to na njihov motorički razvoj, socio-emocionalni razvoj, razvoj govora te moralni razvoj. Kroz mjesec studeni odgojiteljice svakodnevno organiziraju aktivnosti s djecom  na temu bajki kako bi se što uspješnije i pozitivnije utjecalo na njihov cjelkokupni razvoj. Osmjeh na dječjim licima samo je dodatni poticaj i poziv na kontinuirano pomicanje granica u davanju maksimuma.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content