Ciklus božićnih događanja

mt_gallery

U vrtiću ˝Maslačak˝ za vrijeme Božića su se provodile aktivnosti vezane za taj blagdan, od izrade adventskih vjenčića, paljenja svijeća i molitvi, priča o Isusovom rođenju, izrade ukrasa za bor, sijanja pšenice, zajedničkog kićenja bora i pjevanja blagdanskih pjesama. Već po tradiciji u prvim tjednima nove godine, 18. siječnja priređen je blagoslov predškolske djece u vrtiću. Na djecu, odgojiteljice i ostale djelatnike Božji blagoslov zazvao je i za njih molio župnik, pater Ante Šiško. Pratila ga je i ministrantica Margareta Matanović, bivša polaznica vrtića. Ovim blagoslovom zaokružen je ciklus božićnih događanja i aktivnosti.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Predstava Tunja

  Veliku radost u naš vrtić unijela je Kazališna družina „Ivana Brlić Mažuranić“ svojim posjetom i predstavom „Tunja“ u režiji

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

Skip to content