Studentska praksa

mt_gallery

U DV ˝Hlapić˝ započele su ogledne aktivnosti studenata Ranog i predškolskog odgoja iz predmeta Integrirani predškolski kurikulum. Studenti s djecom provode različite aktivnosti koje pozitivno utječu na dječji razvoj. Teme oglednih aktivnosti koje su studenti dosad odradili su ˝Šarene krpice˝, ˝Zoološki vrt˝, ˝Prijatelji životinja˝, ˝Sveti Nikola˝, ˝Eskimi˝, ˝Mali vodeni svijet˝, ˝Djed Božićnjak˝, ˝Snježna kralica˝ i druge. Studenti kao poticaje s djecom najviše koriste metodu razgovora, priče i kazališne predstave. Nakon maštovitih poticaja organizirane su za djecu različite aktivnosti koje su prilagođene dječjim razvojnim mogućnostima. Studenti i djeca kroz ovakav način rada stječu nova znanja i iskustva. Studente kroz stručne vježbe u vrtiću vode odgojitelji-mentori Sanja Lipovac i Mirjana Šeremet.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content