Dječja kazališna predstava ˝Cirkus˝

mt_gallery

U ponedjeljak 11. veljače 2013. godine u dvorani dječjeg vrtića ” Hlapić” održana je predstava ” Cirkus” koju su organizirale odgojiteljice i djeca starije skupine. Svaka skupina dobila je pozivnicu u kojoj je napomenuto da sva djeca na predstavu dođu kostimirana. Na ulazu u dvoranu djecu su dočekali Hlapić i Gita ( likovi iz priče Šegrt Hlapić) kojima su djeca predala svoje pozivnice. U predstavi su sudjelovali: madžioničar, gutač vatre, dječak na štulama, djevojčica koja hoda na žici, dizači utega, žongleri, klaunovi te zabavljač sa zmijom. Predstava je oduševila djecu, a posebno novi trikovi koje su djeca prvi puta vidjela. Nakon predstave u dvorani je održana revija maski u kojoj su sudjelovala sva djeca vrtića.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content