Edukativno predavanje

mt_gallery

Ustanovu Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić, vrtiće ˝Kosjenka i ˝Hlapić˝, posjetili su dogradonačelnik, gospodin Zoran Ivanović i članovi udruge Lima. U sklopu projekta ˝U potrazi za Hlapićem˝ udruga provodi kampanju ˝Do the right mix˝ kojoj je glavni cilj promocija prednosti kombiniranja različitih načina prijevoza. Članovi udruge održali su edukativno predavanje te poklonili djeci prigodne majice, a vrtićima ˝Kosjenka˝ i ˝Hlapić˝ dva bicikla kako bi edukacija postala primjenjiva.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content