Edukativno predavanje

mt_gallery

Ustanovu Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić, vrtiće ˝Kosjenka i ˝Hlapić˝, posjetili su dogradonačelnik, gospodin Zoran Ivanović i članovi udruge Lima. U sklopu projekta ˝U potrazi za Hlapićem˝ udruga provodi kampanju ˝Do the right mix˝ kojoj je glavni cilj promocija prednosti kombiniranja različitih načina prijevoza. Članovi udruge održali su edukativno predavanje te poklonili djeci prigodne majice, a vrtićima ˝Kosjenka˝ i ˝Hlapić˝ dva bicikla kako bi edukacija postala primjenjiva.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content