U svijetu bajki

mt_gallery

U dječjem vrtiću Halpić tijekom Dana Ivane Brlić Mažuranić u vrtiću su ponovno oživjeli likovi iz najpoznatijih priča Ivane Brlić Mažuranić. Prostor vrtića bio je uređen u najpoznatijim prizorima iz priče “Šegrt Hlapić”. U suradnji s gospodinom Željkom Čavčićem organizirana je kreativna radionica u kojoj su djeca izrađivala cipelice. Različite kreativne, dramsko-scenske igraonice održavane su u  prijepodnevnim i poslijepodnevnim satima, a svoje uratke djeca su prikazala na izložbi rukotvorina na gradskom trgu. Djeca iz starije skupine uz pomoć svojih odgojiteljica prikazala su scenski igrokaz ” Putovanje Hlapića i Gite”. Tim scenskim igrokazom također su svečano zatvoreni Dani Ivane Brlić Mažuranić.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content