Šegrt Hlapić

mt_gallery

Iako su Dani Ivane Brlić Mažuranić u gradu Slavonskom Brodu završeni, u dječjem vrtiću “Hlapić” oni još traju. Djeca su pokazala veliki interes za priču “Šegrt Hlapić”. Svakodnevno posjećuju centre u dječjem vrtiću koji su uređeni kao najpoznatiji prizori iz priče. Djeca jako dobro poznaju svaki detalj iz priče i to pokazuju i kroz simboličku igru u centrima vrtića. Međusobno razgovaraju o glavnom liku Hlapiću i dive se njegovoj hrabrosti i dobroti. Uspoređuju kako se prije govorilo, odijevalo, radilo i igralo. Djeca priču obrađuju i u sklopu projekta “Šegrt Hlapić u “Hlapiću” na kojem svakodnevno rade i u njemu uživaju.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content