Posjet NK Podvinje

mt_gallery

Starija skupina vrtića posjetila je NK Podvinje u sklopu aktivnosti s ciljem unaprjeđenja dječjeg zdravlja poticanjem na tjelesno vježbanje, bavljenje sportom i aktivno provođenje slobodnog vremena u prirodi.
Posjet je organiziran u suradnji s roditeljem gosp. Lončarić Igorom, trenerom ‘Limača’ NK Podvinje. Predsjednik kluba gosp. Vukoje Ivica i gosp. Lončarić proveli su djecu i odgojiteljice klupskim prostorijama gdje je dječju pažnju privukla polica prepuna pehara koje su osvojile mnogobrojne generacije u dugoj povijesti kluba. Veliki travnjak nogometnog igrališta oduševio je djecu i poticao ih na trčanje. Djeca su na terenu odradila prilagođeni trening koji se sastojao od vježbi zagrijavanja i razgibavanja za bolju pokretljivost lokomotornog sustava te su prošla poligon za razvijanje motoričkih vještina i psihomotornu koordinaciju u prirodnim oblicima kretanja. Djeca su bila puna utisaka i spoznaje kako je bavljenje sportom zabavno i zanimljivo.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

mt_gallery

Mala škola nogometa

Laganom šetnjom, starija skupina uputila se prema stadionu NK Borac iz Podvinja s ciljem upoznavanja mogućnosti bavljenja sportom u svom

Skip to content