Oproštaj starijih skupina

mt_gallery

Već početkom lipnja mali maturanti vrtića počastili su svoje najmilije prekrasnim oproštajnim druženjem. Bilo je to zajedničko druženje djece i roditelja s mnogo igre, pjesme i plesa. Druženje se nastavilo i na malom ‘domjenku’ u dvorištu na kojem je vladala opuštena, vedra i vesela atmosfera.
Vrhunac radosti i ushićenja djeca su doživjela na Završnoj svečanosti ustanove Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod gdje su sudjelovala s prigodnim programom pod motom ˝Djeca mogu promijeniti svijet˝.
Na dostojanstven i prikladan način, veselo i razigrano otpratili smo još jednu generaciju naših predškolaca. Pred njima je novo razdoblje u životu i nadamo se da će im ovi vrtićki dani ostati u ugodnoj uspomeni. Trudili smo se osigurati najbolje uvjete u kojima djeca zdravo i sretno rastu. Dijelili smo i smijeh i pokoju suzu, igrali se, družili, učili… rastanci nam nikada nisu laki. Ispraćajući ih dalje u život želimo im da svi koji budu vodili brigu o njima imaju poglede tople, riječi lijepe i srca velika u koje može stati svako dijete.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

mt_gallery

Mala škola nogometa

Laganom šetnjom, starija skupina uputila se prema stadionu NK Borac iz Podvinja s ciljem upoznavanja mogućnosti bavljenja sportom u svom

Skip to content