Prometna policija u gostima

mt_gallery

U ranim godinama dječjeg života važna je uska povezanost i komunikacija vrtića i obitelji.  Što je komunikacija bolja, to djeca imaju veću podršku i njihova iskustva u učenju bit će pozitivnija. Roditelji mogu biti uključeni u odgojno-obrazovni program na različite načine, a jedan od načina je i posjet roditelja skupini.
U sklopu aktivnosti Djeca u prometu, gospodin Valić (Karlov tata) omogućio je susret s prometnom policijom – 2 ekipe koje su posjetile stariju skupinu. Nakon razgovora o ponašanju u prometu, djeca su neposredno doživjela prometnu policiju – odjeću, opremu, automobil i motocikl. Taj susret je djeci pružio priliku provjeriti svoje znanje o tome kako i gdje se prelazi cesta, čemu služi semafor, zašto policija uključuje sirenu, poslušaju kako zvuče sirene i nauče sjesti za upravljač automobila i motocikla.
Zahvaljujemo gospodinu Valiću na ovom susretu i na slikovnicama kojima su darovali djecu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

mt_gallery

Mala škola nogometa

Laganom šetnjom, starija skupina uputila se prema stadionu NK Borac iz Podvinja s ciljem upoznavanja mogućnosti bavljenja sportom u svom

Skip to content