Suradnja s roditeljima

mt_gallery

Mjesec studeni se u dječjem vtiću Hlapić nastavio u znaku knjige i slikovnice. Čitajući slikovnice i priče djeca starije skupine izvela su dvije predstave (“Pinokio” te “Žabac i princeza” ) za djecu srednje i mlađe skupine. Vrtić je u tom vremenu posjetio knjižničar (roditelj djeteta srednje skupine) koji je pričao o knjigama i poslu knjižničara te su djeca dobila poticaj za temu zanimanja. Razgovarala su i saznala za mnoga nova zanimanja. Vrtić su također posjetila dva poštara, vatrogasac i krojač. Dok su mlađa djeca iskazivala emocije i utvrđivala osnovne boje, neki su u mislima bili u šumi i slušali šumske zvukove. Posebno su bile zanimljive istraživačke aktivnosti poput promatranja povečalom kore drveta, lišće i biljke nametnice. Mirisali su šumske biljke i upoznali se sa šumskim životinjama.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content