Suradnja s roditeljima

mt_gallery

Mjesec studeni se u dječjem vtiću Hlapić nastavio u znaku knjige i slikovnice. Čitajući slikovnice i priče djeca starije skupine izvela su dvije predstave (“Pinokio” te “Žabac i princeza” ) za djecu srednje i mlađe skupine. Vrtić je u tom vremenu posjetio knjižničar (roditelj djeteta srednje skupine) koji je pričao o knjigama i poslu knjižničara te su djeca dobila poticaj za temu zanimanja. Razgovarala su i saznala za mnoga nova zanimanja. Vrtić su također posjetila dva poštara, vatrogasac i krojač. Dok su mlađa djeca iskazivala emocije i utvrđivala osnovne boje, neki su u mislima bili u šumi i slušali šumske zvukove. Posebno su bile zanimljive istraživačke aktivnosti poput promatranja povečalom kore drveta, lišće i biljke nametnice. Mirisali su šumske biljke i upoznali se sa šumskim životinjama.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content