Dani Ivane Brlić Mažuranić u DV ˝Hlapić˝

mt_gallery

Za dane Ivane Brlić Mažuranić, u dječjem vrtiću Hlapić na dječju inicijativu prošlih godina, uživili smo se u pustolovine Šegrta Hlapića i začaranu šumu Striborovu. Ove godine poticaj je bila dječja igra pecanja i brod koji je stajao već zaboravljen u hodniku. Vodena fantazija odvela nas je do ribara Palunka i njegove žene, morskog kralja i morskih djeva. Vođeni čarolijom i bogatstvom morskoga kraljevstva sve odgojno-obrazovne skupine uključile su se u uređenje soba dnevnog boravka i zajedničkih prostora vrtića. Mašta i dječja kreativnost došle su do potpunog izražaja u radu s neoblikovanim materijalima i likovnim radovima, koje će biti prikazane na prodajnoj izložbi rukotvorina izrađenih u radionicama dječjih vrtića “Sve što male ruke mogu”.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content