Dani Ivane Brlić Mažuranić u DV ˝Hlapić˝

mt_gallery

Za dane Ivane Brlić Mažuranić, u dječjem vrtiću Hlapić na dječju inicijativu prošlih godina, uživili smo se u pustolovine Šegrta Hlapića i začaranu šumu Striborovu. Ove godine poticaj je bila dječja igra pecanja i brod koji je stajao već zaboravljen u hodniku. Vodena fantazija odvela nas je do ribara Palunka i njegove žene, morskog kralja i morskih djeva. Vođeni čarolijom i bogatstvom morskoga kraljevstva sve odgojno-obrazovne skupine uključile su se u uređenje soba dnevnog boravka i zajedničkih prostora vrtića. Mašta i dječja kreativnost došle su do potpunog izražaja u radu s neoblikovanim materijalima i likovnim radovima, koje će biti prikazane na prodajnoj izložbi rukotvorina izrađenih u radionicama dječjih vrtića “Sve što male ruke mogu”.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content