U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić

mt_gallery

U sklopu manifestacije ˝U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić˝ i ove godine u vrtiću obilježavamo rođendan naše poznate spisateljice za djecu. Nadahnuti Hlapićem i Gitom, ribarom Palunkom, Lutonjicom Toporkom, Domaćim i Striborom, Regočem i Kosjenkom, ali i mnogim drugim čudnovatim bićima iz Ivaninih priča, predali smo se razigranoj dječjoj mašti kroz raznovrsne pričaonice i radionice, kazališne, likovne, kreativne, glazbene, sportske i istraživačke. Različitim stvaralaštvom nastojali smo oživjeti taj čarobni svijet Ivaninih bajki i tako obogatiti dječji svijet.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Predstava Tunja

  Veliku radost u naš vrtić unijela je Kazališna družina „Ivana Brlić Mažuranić“ svojim posjetom i predstavom „Tunja“ u režiji

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

Skip to content