U čarobnome svijetu glazbe

mt_gallery

U vrtiću je nezamisliv život bez glazbe i zvuka, gdje ne prođe dan bez pjesme. U svibnju su djeca bila u čarobnom svijetu glazbe, glazbala i nota. Sve je započelo kad je jedna djevojčica donijela svoju frulu u vrtić, privukla je djeci pažnju, a ona su dobila poticaj za nove aktivnosti i istraživanja. U vrtić su stizala razna glazbala: tambure, harmonike, gitare i razne udaraljke. Djeca su istraživala kako svaki instrument svira. U posjet im je došao dječak koji  svira tamburu te je pokazivao djeci kako treba držati tamburu i trzalicu. Djeca su nastavila s istraživanjima i radom, izrađivala su svoje glazbene instrumente i uživala u svijetu glazbe.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content