U čarobnome svijetu glazbe

mt_gallery

U vrtiću je nezamisliv život bez glazbe i zvuka, gdje ne prođe dan bez pjesme. U svibnju su djeca bila u čarobnom svijetu glazbe, glazbala i nota. Sve je započelo kad je jedna djevojčica donijela svoju frulu u vrtić, privukla je djeci pažnju, a ona su dobila poticaj za nove aktivnosti i istraživanja. U vrtić su stizala razna glazbala: tambure, harmonike, gitare i razne udaraljke. Djeca su istraživala kako svaki instrument svira. U posjet im je došao dječak koji  svira tamburu te je pokazivao djeci kako treba držati tamburu i trzalicu. Djeca su nastavila s istraživanjima i radom, izrađivala su svoje glazbene instrumente i uživala u svijetu glazbe.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content