Šuma

mt_gallery

Studeni u vrtiću Hlapić prošao je u radu na projektu na nivou vrtića koji nosi ime “Šuma”. Sve je započelo posjetom knjižničarke Ružice Bobovečki koja je poznata po imenu “Teta Šuma”. U svom posjetu vrttiću ispričala je djeci priču o čistoj šumi koja je bila poticaj mnogim aktivnostima za rad na projektu. Osim šume tu je bilo i mnogo šumskih životinja kojih su se neka djeca samo podsjetila, a ona mlađa i naučila nešto novo. Drvo iz šume bilo je također potrebno u izradi stvari koje su djeca pripremala za Katarinski sajam. Tako su od drvenih oblutaka i raznih šumskih plodova uz pomoć odgojiteljica izrađivala božićne ukrase. Kroz igru su napravila svoj štand za prodaju u sobi te jedni drugima “prodavali” ono što su izradili. Time je ujedno i započela priprema za božićno vrijeme u vrtiću u kojoj djeca rado sudjeluju i vesele se nadolazećem blagdanu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content