Šuma

mt_gallery

Studeni u vrtiću Hlapić prošao je u radu na projektu na nivou vrtića koji nosi ime “Šuma”. Sve je započelo posjetom knjižničarke Ružice Bobovečki koja je poznata po imenu “Teta Šuma”. U svom posjetu vrttiću ispričala je djeci priču o čistoj šumi koja je bila poticaj mnogim aktivnostima za rad na projektu. Osim šume tu je bilo i mnogo šumskih životinja kojih su se neka djeca samo podsjetila, a ona mlađa i naučila nešto novo. Drvo iz šume bilo je također potrebno u izradi stvari koje su djeca pripremala za Katarinski sajam. Tako su od drvenih oblutaka i raznih šumskih plodova uz pomoć odgojiteljica izrađivala božićne ukrase. Kroz igru su napravila svoj štand za prodaju u sobi te jedni drugima “prodavali” ono što su izradili. Time je ujedno i započela priprema za božićno vrijeme u vrtiću u kojoj djeca rado sudjeluju i vesele se nadolazećem blagdanu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content