Mali domjenak

mt_gallery

U četvrtak, 11. prosinca, u našem vrtiću bilo je vrlo živo i veselo zahvaljujući kolegici Tereziji Tomičić koja je priredila mali domjenak povodom odlaska u mirovinu. Ambijent je odisao šokačkim slavonskim štihom što je i svojstveno našoj kolegici, a cjelokupnom ugođaju doprinijeli su i zvuci tamburice koji su se ugodno širili vrtićem. Uzbuđenja nije izostajalo, kako kod kolegice Terezije, tako i kod uzvanika. Dirljiv je bio susret s kolegicama koje su već niz godina u mirovini, no unatoč godinama, u njima je i dalje ostao mladenački duh, tako da priči, veselju i vedrom raspoloženju nije bilo kraja.
Zahvaljujemo kolegici Tereziji na lijepom druženju i ugodnoj večeri koja nam je upotpunila ovo predblagdansko vrijeme i želimo da joj ovo treće životno doba bude ispunjeno obiljem svake životne radosti.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

DOBRO NAM DOŠLI!

Radovi na energetskoj obnovi vrtića Maslačak,  završeni su tijekom siječnja i nakon dugog nestrpljivog iščekivanja, otvorili smo vrata našeg obnovljenog

mt_gallery

Nova poznanstva u vrtiću

Prošlo je pola godine od kako smo otišli iz našeg vrtića i smjestili se kod naših dragih domaćina: vrtića Kosjenka,

mt_gallery

Osamostaljivanje djece u jaslicama

Zatečeno stanje u jasličnoj skupini na početku pedagoške godine pokazalo je slabo razvijen govor djece i veliku nesamostalnost. Djeca nisu

mt_gallery

Mala škola nogometa

Laganom šetnjom, starija skupina uputila se prema stadionu NK Borac iz Podvinja s ciljem upoznavanja mogućnosti bavljenja sportom u svom

Skip to content