Božićna predstava

mt_gallery

Prosinac u Hlapiću protekao je u veselju, vrtić je obuzeo božićni duh. Djeca starije skupine počela su se pripremati za Božićnu predstavu koju su pripremala za djecu i osoblje vrtića. Radosno su uvježbavala tekst i pokrete svakoga dana. Djeca svih skupina pripremala su se za dolazak maloga Isusa s mnoštvom raznih aktivnosti kao što su izrada božićnih ukrasa, sijanje pšenice, izrada jaslica te još mnogo drugih. Djeca su radosno dočekala dan predstave kad su gledali Božićnu predstavu u kojoj je svaka skupina sudjelovala plesom, pjesmom ili recitacijom. Nakon božićne predstave u veselju su okitili božićno drvce u vrtiću te radosno počeli brojati dane do dolaska Djeda Božićnjaka i odlaska na praznike.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content