Božićna predstava

mt_gallery

Prosinac u Hlapiću protekao je u veselju, vrtić je obuzeo božićni duh. Djeca starije skupine počela su se pripremati za Božićnu predstavu koju su pripremala za djecu i osoblje vrtića. Radosno su uvježbavala tekst i pokrete svakoga dana. Djeca svih skupina pripremala su se za dolazak maloga Isusa s mnoštvom raznih aktivnosti kao što su izrada božićnih ukrasa, sijanje pšenice, izrada jaslica te još mnogo drugih. Djeca su radosno dočekala dan predstave kad su gledali Božićnu predstavu u kojoj je svaka skupina sudjelovala plesom, pjesmom ili recitacijom. Nakon božićne predstave u veselju su okitili božićno drvce u vrtiću te radosno počeli brojati dane do dolaska Djeda Božićnjaka i odlaska na praznike.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content