Veljača u “Hlapiću”

mt_gallery

Veljača u vrtiću Hlapić započela je maskenbalom. Djeca su kroz cijeli tjedan dolazila u različitim kostimima te smo formirali novi centar pod nazivom ”Centar preodijevanja”. Djeca su svakoga dana mogla donositi odjeću koja im više nije potrebna te su se svaki dan preodijevali, mijenjali kostime i zabavljali se. Djeca starije i starije mješovite odgojne skupine sudjelovala su u povorci u gradu s maskama na temu mafina i gljiva. Odgojiteljice su organizirale radionicu s roditeljima gdje su izradili kostime mafina za sudjelovanje u gradskoj povorci. U ponedjeljak smo organizirali završnu zabavu pod maskama gdje su djeca svih skupina u dvorani plesala i zabavljala se. Time smo završili vrijeme poklada i započeli pripremu za korizmu. Također smo obilježili i Valentinovo prilikom kojega su djeca napravila čestitke za svoje vrtićke simpatije, a bilo je tu i slatkih poklona.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content