Veljača u “Hlapiću”

mt_gallery

Veljača u vrtiću Hlapić započela je maskenbalom. Djeca su kroz cijeli tjedan dolazila u različitim kostimima te smo formirali novi centar pod nazivom ”Centar preodijevanja”. Djeca su svakoga dana mogla donositi odjeću koja im više nije potrebna te su se svaki dan preodijevali, mijenjali kostime i zabavljali se. Djeca starije i starije mješovite odgojne skupine sudjelovala su u povorci u gradu s maskama na temu mafina i gljiva. Odgojiteljice su organizirale radionicu s roditeljima gdje su izradili kostime mafina za sudjelovanje u gradskoj povorci. U ponedjeljak smo organizirali završnu zabavu pod maskama gdje su djeca svih skupina u dvorani plesala i zabavljala se. Time smo završili vrijeme poklada i započeli pripremu za korizmu. Također smo obilježili i Valentinovo prilikom kojega su djeca napravila čestitke za svoje vrtićke simpatije, a bilo je tu i slatkih poklona.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content