Hlapić u proljeću

mt_gallery

Mjesec ožujak u vrtiću Hlapić prošao je u išćekivanju proljeća, lijepog vremena i Uskrsa. Djeca starije skupine radila su na projektu pod nazivom “Nastambe” te su kazalište u sobi pretovorili u cvjetnu kućicu kako bi prizvali proljeće u vrtić. Djeca su za Uskrs izrađivala čestitke, cvijetne vjenčiće te slikala različitima likovnima tehnikama na temu Uskrs. Povratkom sa uskršnjih praznika dočekalo nas je lijepo vrijeme te smo zajedno posadili sadnice proljetnica koje su roditelji poklonili vrtiću. Također smo počeli pripremati tlo za “Mali vrtićki vrt” u sklopu projekta na nivou vrtića “Povrtnjak”.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content