Travanj u Hlapiću

mt_gallery

Travanj u Hlapiću protekao je u uređivanju vrtćkog dvorišta te obilježavanju Dana Ivane Brlić Mažuranić. Kako je travanj započeo lijepim vremenom djeca srednje i starije mješovite odgojno-obrazovne skupine rado su sudjelovala u radno praktičnim aktivnostima. Oformili smo mali vrt u kojem su djeca pomagala saditi povrće i voće. U suradnji s udrugom Loco Moto razmjenili smo sadnice i iskustva. Djeca i dalje brinu o vrtu zalijevanjem posađnog povrća i voća. U Danima Ivane Brlić Mažuranić uplovili smo u nama novu priču Jagor, ali se i prisjetili se nekih već nama poznatih priča naše spisateljice. Pošto je u priči Jagor veliku ulogu imala kopriva, iskoristili smo njezine blagodati i napravili više vrsta proizvoda koje smo izložili na štandu.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content