Travanj u Hlapiću

mt_gallery

Travanj u Hlapiću protekao je u uređivanju vrtćkog dvorišta te obilježavanju Dana Ivane Brlić Mažuranić. Kako je travanj započeo lijepim vremenom djeca srednje i starije mješovite odgojno-obrazovne skupine rado su sudjelovala u radno praktičnim aktivnostima. Oformili smo mali vrt u kojem su djeca pomagala saditi povrće i voće. U suradnji s udrugom Loco Moto razmjenili smo sadnice i iskustva. Djeca i dalje brinu o vrtu zalijevanjem posađnog povrća i voća. U Danima Ivane Brlić Mažuranić uplovili smo u nama novu priču Jagor, ali se i prisjetili se nekih već nama poznatih priča naše spisateljice. Pošto je u priči Jagor veliku ulogu imala kopriva, iskoristili smo njezine blagodati i napravili više vrsta proizvoda koje smo izložili na štandu.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content