Mjesec borbe protiv ovisnosti

mt_gallery

Od 15. studenog do 15. prosinca obilježava se mjesec borbe protiv ovisnosti te su ove godine u program koji se održao u restoranu “Brod” bila uključena i djeca dječjeg vrtića Hlapić. Pripremili smo pjesmu ” Tata pusti cigarete” te kratku recitaciju i poster kojim smo se predstavili. Poslije su djeca podjelila ostalim sudionicima “pametne cigarete” koje smo napravili u vrtiću te smo na njih napisali poruke.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content