Prosinac u Hlapiću

mt_gallery

Prosinac u vrtiću Hlapić protekao je u pripremi za Božić. Od samoga početka krenuli smo s izradom adventskog vjenca na kojem smo redovito palili svijeće, izrađivali ukrase kojima smo uređivali sobe u božićnom raspoloženju. Onda je započela i zima, zapadao prvi snijeg kojem su se djeca poradovala iako je kratko padao, započeli su pričama o zimi, kroz likovne radove prikazali su zimske radosti na kojima uživaju. Također smo se pripremali za božićnu priredbu koja se održala u vrtićkoj dvorani, svaka odgojna skupina pripremila je neku recitaciju, pjesmu ili dramsko djelo koje su za Božić poklonili svojim roditeljima koji su ih došli gledati u velikom broju. Djeca su se radosno pripremala za priredbu, vježbala kako bi pokazali roditeljima kako su bili vrijedni u pripremi za Božić. Poslije priredbe roditelji su imali samo riječi hvala za djecu i odgojitelje, a djeca su bila ponosna što su ih roditelji hvalili.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content