Zimska idila

mt_gallery

Poslije blagdana neka su djeca ostala na praznicima kod kuće, a mi koji nismo bili na praznicima družili smo se u manjim skupinama, sprijateljili se s djecom iz svih odgojnih skupina, no nekima su ipak nedostajali prijatelji iz njihovih odgojnih skupina kojima su se jako razveselili poslije praznika. Poslije praznika stigla je i prava zima, snijeg kojem su se djeca razveselila. Nastavili smo sa zimskim aktivnostima, unutra i vani. Čitali smo zimske priče, slikali, izrađivali pahuljice, stvorili zimsku idilu u vrtiću. Čekali smo da temperature malo porastu kako bi izašli na snijeg, napravili snjegovića, spuštali se na malom brijegu u našem vrtićkom dvorištu, grudali se i radili otiske u snijegu. Djeca su oduševljna aktivnostima na snijegu. Dočekali smo i svećenika kao i svake godine kako bi blagoslovio nas i naš vrtić. Djeca su  se razveselila sličicama koje im je svećenik podjelio te su zajedno pjevala i molila.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content