U iščekivanju proljeća

mt_gallery

Ožujak u vrtiću Hlapić prolazi u iščekivanju proljeća. Započeli smo s pričom o zdravlju tijela i zubi kako bi se pripremili za vrijeme koje nam dolazi. Počeli smo redovito vježbati i jesti zdravu hranu. Razgovarali smo o Gricu i Grecu te osnovali ordinaciju doktorice Zubić, djeca su se uživjela u uloge stomatologa, posebno su bili uzbuđeni aktivnošću pranja zubi u vrtiću. Nakon zdravlja zubi i tijela počelo je toplije vrijeme kojem su se djeca posebno razveslila, počeli smo s izlascima na dvorište te brigom za naš mali cvijetnjak. Podsjetili smo se proljetnica koje su počele provirivati iz trave, djeca su donosila sadnice mačuhica, jaglaca, narcisa te drugog cvijeća u vrtić, zajedno su sadili kako bi u naše dvorište proljeće što prije došlo. I dalje nastavljamo s pričama, pjesmama i aktivnostima vezanim uz proljeće i veselimo se boravku na zraku.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content