Proljetne aktivnosti u Hlapiću

mt_gallery

Kako nam je s proljećem došlo lijepo vrijeme tako svakodnevno izlazimo na dvorište te djeca provode slobodne i organizirane aktivnosti na zraku. Dječacima je glavna igra nogomet, dok se djevojčice zabavljaju na ljuljačkama, branjem cvijeća, uređivanjem cvijetnjaka te igrom graničara. Prije odlaska na dvorište kroz priče i aktivnosti naučimo nešto novo, tako smo se zabavili aktivnostima o kukcima koji su se probudili i došli na naše livade, rado smo pričali o majkama i izradili im čestike za njihov dan te ih iznenadili slikama koje smo im naslikali. Svakoga petka i dalje vježbamo i brinemo o svom zdravlju na satu tjelesnog. Također su djeca starijih odgojnih skupina započela s vježbanjem koreografije za završnu svečanost kako bi se oprostili od vrtića i prijatelja koji ovdje ostaju.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content