Proljetne aktivnosti u Hlapiću

mt_gallery

Kako nam je s proljećem došlo lijepo vrijeme tako svakodnevno izlazimo na dvorište te djeca provode slobodne i organizirane aktivnosti na zraku. Dječacima je glavna igra nogomet, dok se djevojčice zabavljaju na ljuljačkama, branjem cvijeća, uređivanjem cvijetnjaka te igrom graničara. Prije odlaska na dvorište kroz priče i aktivnosti naučimo nešto novo, tako smo se zabavili aktivnostima o kukcima koji su se probudili i došli na naše livade, rado smo pričali o majkama i izradili im čestike za njihov dan te ih iznenadili slikama koje smo im naslikali. Svakoga petka i dalje vježbamo i brinemo o svom zdravlju na satu tjelesnog. Također su djeca starijih odgojnih skupina započela s vježbanjem koreografije za završnu svečanost kako bi se oprostili od vrtića i prijatelja koji ovdje ostaju.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content