Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Škola plivanja u projektu Obitelj +

 

Gradski bazeni Slavonski Brod odzvanjali su ovih tjedana radosnim poklicima mališana predškolske dobi iz dječjih vrtića uključenih u provedbu projekta Obitelj+, koji su kroz igru i vježbe pod nadzorom trenera sudjelovali u provedbi škole plivanja organiziranoj u skladu s verificiranim programima Igrom do plivanja Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod i Škola plivanja Dječjeg vrtića Potjeh. Organizirani u grupe, djeca su učila tehnike pravilnog disanja i savladavala pokrete kroz igre u vodi, a mnogi su, u pratnji odgojiteljica, proživjeli i prvo iskustvo putovanja autobusom, nezaboravnom vožnjom od vrtića do bazena.
Nositelj projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom Brodu je Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod, uz partnere u projektu Dječji vrtić Potjeh i Grad Slavonski Brod.
Ukupna vrijednost projekta i ukupna bespovratna sredstva iznose 3.082.169,64 kn, od čega je 85% sufinancirano iz Europskog socijalnog fonda. Razdoblje provedbe projekta je od 20.01.2022. do 20.09.2023.
Organizacija programa škole plivanja sufinancirana je u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda.
Sadržaj priloga isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Fitness plesni trening u Obitelj+

Nakon uspješno završenog programa osposobljavanja naše odgojiteljice spremne su za obavljanje poslova instruktorica grupnih fitness plesnih programa za djecu i

Maškare u projektu Obitelj+

„Stiglo vrijeme karnevala, vrijeme plesa, vrijeme šala, za sve maske divni dani, raspjevani, razigrani. Maskenbal, maskenbal, svatko voli maskenbal, iza

Idemooo VATRENI !!!

U okviru osposobljavanja instruktora/ica grupnih fitness i plesnih programa za djecu i mlade s ciljem poticanja djece na aktivnost jedan

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content