Održana završna konferencija projekta Obitelj +

U Slavonskom Brodu, 14. rujna o.g. održana je završna konferencija projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom Brodu. Organizacija konferencije sufinancirana je, kao i sam projekt, u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda.
Nositelj projekta – Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod, uz partnere u projektu Dječji vrtić Potjeh i Grad Slavonski Brod, u razdoblju provedbe projekta od 20.01.2022. do 20.09.2023., omogućio je uslugu produljenog radnog vremena vrtića u tri područna odjela DV Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod i DV Potjeh, doprinoseći tako i usklađivanju obiteljskog i poslovnog života u obiteljima.
Osim zapošljavanja potrebnog za provedbu projekta i jačanje stručnih kompetencija odgojno-obrazovnog kadra, vrtići su opremljeni i didaktičkom i drugom opremom, a ukupno 6 posebnih programa u organizaciji Nositelja projekta i Partnera verificirano je od Ministarstva znanosti i obrazovanja: programi škole plivanja, fitness plesni programi i programi ranog učenja engleskog jezika za djecu predškolske dobi.
Ukupna vrijednost projekta i ukupna bespovratna sredstva iznose 409.074,21 EUR (3.082.169,64 kn, fiksni tečaj konverzije: 1 EUR = 7,53450 kn) a iznos sufinanciranja Europske unije iznosi 100%.

Sadržaj priloga isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod.

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Fitness plesni trening u Obitelj+

Nakon uspješno završenog programa osposobljavanja naše odgojiteljice spremne su za obavljanje poslova instruktorica grupnih fitness plesnih programa za djecu i

Maškare u projektu Obitelj+

„Stiglo vrijeme karnevala, vrijeme plesa, vrijeme šala, za sve maske divni dani, raspjevani, razigrani. Maskenbal, maskenbal, svatko voli maskenbal, iza

Čarolija prosinca kod malih Tintilinića

Prosinac je mjesec kada sve aktivnosti imaju jednu posebnu emotivnu notu, a protkane su čarobnim, estetskim doživljajem. Kroz prilagođene aktivnosti,

Predstava za djecu

Ponovno je najljepše doba godine. Djeca u dječjem vrtiću “Maslačak” su svakodnevno uživala u bogatim i raznovrsnim aktivnostima, te su

Škola plivanja u projektu Obitelj +

  Gradski bazeni Slavonski Brod odzvanjali su ovih tjedana radosnim poklicima mališana predškolske dobi iz dječjih vrtića uključenih u provedbu

Skip to content